Przedsiębiorstwa

Firma Stachura. Usługi remontowe

Firma Stachura. Usługi remontowe
Firma Stachura. Usługi remontowe

Poszukując firmy, której kluczowym komponentem oferty jest projektowanie wnętrz, dobrze jest zwracać uwagę na to, jak przedstawia się portfolio takiej firmy. Aranżacja wnętrz jest zadaniem bardzo obszernym, stąd także biegłość i trwałe śledzenie nowatorskich możliwości są istotnymi aspektami, którym również warto się przyjrzeć. Dekorator wnętrz jest tą osobą, która ściśle komunikując się z klientem, ma możliwość zrealizować zarówno jego wizje, ale i dorównać preferencjom. Dlatego projektowanie wnętrz musi brać w rachubę w swojej działalności również czynniki psychologiczne, pozwalające na zrozumienie potrzeb zleceniodawcy usługi. W budowaniu pomieszczenia, bez znaczenia na to, czy jest to sklep, gabinet, czy mieszkanie, kluczowym jest w każdym przypadku kilka kwestii – projekt, odpowiednie materiały oraz profesjonalny jak i również doświadczony realizator. Wszystko to gwarantuje Państwu firma Stachura.

Realizacja kompleksowych prac budowlanych i wykończeniowych jest od lat chlebem powszednim dla firmy Remigiusza Stachury. Działa ona na rynku budowlanym już tak bardzo długo, by zdobyć doświadczenie potrzebne do wykonywania zleceń na wysokim poziomie. Dodatkowo firma oferuje równocześnie plan inwestycji, jak i pomoc w zakupie materiałów.
Jeśli chodzi o prace z zakresu remontów i wykańczania wnętrz, to firma oferuje bogaty wachlarz specjalistycznych usług. Każde pomieszczenie może dzięki niej zostać stworzone od podłogi aż po sufit. Malowanie, kładzenie gipsowe, podłóg, jak również montowanie sufitów to tylko przykładowe elementy oferty firmy Remigiusz Stachura.

Jedną z bardziej popularnych kategorii prac wykonywanych proponowanych przez przedsiębiorstwo Stachura jest tworzenie podwieszanych sufitów. Tworzone wzory mogą być zarówno minimalistyczne, jak i bardziej złożone. montowane konstrukcje posiadają niezmiernie lekką budowę oraz ciekawe kształty. W zależności od wybranego sufity podwieszane są 1 lub wielopoziomowe. Interesującą opcją może okazać się też wybór sufitu akustycznego, który cechuje się bardzo dużą dźwiękoszczelnością.

Wspaniałym dopełnieniem w pomieszczeniu są także gładzie gipsowe. Pomagają one poradzić sobie z różnymi niedoskonałościami, takimi jak zadrapania lub wszelkie nierówności. Innym atutem jest fakt, iż potrzebne do tego materiały są niedrogie a przedsiębiorstwo Stachura stosuje sprzętów do szlifowania, które zapewniają bezpyłowe przeprowadzenie tego etapu prac. Finalny efekt jest imponujący – sufity oraz ściany są perfekcyjne.

507973006
020435248
8941814615
ul. Budziszyńska 84/9
54-436 Wrocław
  • Firma Stachura. Usługi remontowe
  • Firma Stachura. Usługi remontowe
  • Firma Stachura. Usługi remontowe
  • Firma Stachura. Usługi remontowe
  • Firma Stachura. Usługi remontowe
  • Firma Stachura. Usługi remontowe